نمـای کامپوزیت راســا

یک مجموعه بلندپرواز، برای خلق نمای ماندگار شما

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ما از سال 1385، فعالیت حرفه‌ای خودمان را به صورت تخصصی در حوزه اجرای انواع نماهای کامپوزیت داخلی و خارجی، برای سازه‌های ساختمانی مختلف تجاری، اداری و مسکونی، آغاز کردیم.


 

به بلندای آینده

تمام فعالیت‌ها، تصمیم‌ها و رویکردها در راسا، با نگاهی بلندپروازانه، جسورانه و آینده‌نگر صورت می‌گیرد. ما در راسا، رویاهای بلند و بزرگمان را به اهداف و فرایندهایمان تبدیل می‌کنیم.

خلق نماهای ماندگار

تمام تلاش و انرژی راسا، برای خلق نماهایی ماندگار به کارگرفته می‌شود. طرح‌ها و ایده‌های نو و اصولی، و همچنین به کارگیری از بهترین متریال‌ها، ما را در انجام ماموریت‌مان، موفق کرده است.

نمایی به وسعت ایران

پس از 15 سال تجربه در استان سمنان و اجرای پروژه‌های متنوع، اینک گامی بزرگ و محکم، برای ارائه خدمات در سراسر کشور، برداشته‌ایم.

 

سرعت ساخت

تجربه اجرای بیش از یک صد پروژه در کشور، باعث ارتقای توانایی و دانش ما در حوزه اجرا شد. در نتیجه آن، پروژه‌های اجرایی توسط راسا، عموما سرعتی بسیار بالاتر - گاهی تا 2 برابر - نسبت به سایر مجموعه‌ها دارد.

خدمات پس از فروش

یکی از نقاط قــوت ما، ارائه خدمــات و پشتیبــانی رایگــان از ســازه‌ها، - درصــورت وجود هرگــونه مشکل احتمالی- و همچنین ارائــه گــارانتی معتبــر، برای محصــولات و متریــال‌هاست .رضایت مشتریان

رضایت شما، پشتوانه اصلی ماست. ما با پایبندی به ارزش‌هایمان، این پشتوانه را به دست آورده‌ایم.
 • آقایان اسماعیلی - قدرتی
  همکاری با مجموعه وزین شما به دلیل سرعت، دقت و احساس مسئولیت پرسنل مجرب راسا، تجربه‌ای است که قطعا مایل به تکرار آن خواهیم بود.
  آقایان اسماعیلی - قدرتی
  مدیریت شرکت سازه گستران شاهرود
 • جناب آقای ناصر بخت
  تجربه همکاری با مجموعه راسا، منجر به رقم خوردن پروژه‌ای بسیار تمیز، بادقت و باکیفیت شد. همچنین مهم ترین شاخصه کاری این مجموعه، رعایت کامل زمان‌بندی و تعهدات ارائه شده بود.
  جناب آقای ناصر بخت
  مدیریت مرکز خرید میدان امام شاهرود